Projektowanie stron z Agilito

Agilito to działająca na rynku od 2012 roku agencja marketingu internetowego, której siedziba znajduje się w Poznaniu. Pracownicy firmy to ambitni i wykwalifikowani specjaliści z zakresu pozycjonowania stron internetowych, reklamy oraz copywritingu. Ten znakomity zespół wspólnymi siłami pracuje nad tym, aby wypracować oraz utrzymać wizerunek i widoczność domen swoich klientów. Efektywnie działają oni w branży pozycjonowania stron internetowych, świadcząc swoje usługi zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Dzięki ciężkiej pracy tej agencji, klienci z powodzeniem zyskują szersze grono odbiorców oraz promują swoje produkty oraz usługi w sieci.

Nowoczesne strony WWW

Zleć projekt strony internetowej

W celu osiągnięcia jeszcze lepszych pozycji w wynikach wyszukiwarki, agencja Agilito oferuje również usługę projektowania responsywnych stron internetowych. Skorzystanie z tej opcji to nie tylko pewność tego, iż otrzyma się estetyczny i nowoczesny layout witryny, ale również tego, że będzie ona perfekcyjnie dostosowana do działań z zakresu SEO. Specjaliści, którzy zajmą się jej stworzeniem, doskonale wiedzą, co musi się na niej znaleźć, aby była ona możliwie jak najlepiej dopasowana do wymogów Google oraz łatwa do modyfikacji w momencie optymalizowania jej pod kątem wyszukiwarki. Strony WWW, stworzone przez Agilito to fantastyczny sposób na to, aby połączyć ponadprzeciętną funkcjonalność z wyborną estetyką.

Analiza stron internetowych

Podjęcie współpracy z Agilito oznacza, iż strona internetowa klienta będzie stale kontrolowana pod względem zgodności z wymaganiami Google, aby utrzymywać jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu możliwe jest jej ciągłe usprawnianie oraz dostosowywanie do zmian w algorytmach wyszukiwarki. Po podpisaniu umowy, do każdego klienta przypisany zostaje opiekun handlowy, który zajmuje się kwestiami związanymi z umową, płatnościami oraz ustalaniem listy fraz kluczowych. Dodatkowo, dedykowany opiekun techniczny przeprowadza analizę strony internetowej, zarówno na początku współpracy, jak i regularnie w jej późniejszych etapach. Na tej podstawie ustala plan działania i dokonuje optymalizacji witryny.

Pozycjonowanie stron w Google

Na pozycjonowanie stron internetowych w Google, którym zajmuje się firma Agilito, składa się kilka elementów kluczowych. Przede wszystkim jest to profesjonalna optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki, którą zajmuje się zespół doświadczonych pozycjonerów. Dokonują oni niezbędnych zmian w sekcji HEAD, nawigacji domeny oraz innych częściach jej kodu źródłowego. Instalują przygotowane przez technologicznego giganta aplikacje (Google Analytics, Google Search Console etc.), które usprawniają monitorowanie ruchu na stronie oraz ułatwiają wyszukiwarce indeksowanie strony. Dzięki pracy copywriterów, powstają natomiast unikalne teksty, które zwiększają atrakcyjność strony oraz udzielają informacji, które cenione są przez odwiedzających.

Linki sponsorowane AdWords

Oprócz rzetelnej pracy nad osiągnięciem wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania, firma Agilito zajmuje się również prowadzeniem kampanii Google AdWords dla swoich klientów. Specjalnie wyznaczony opiekun wraz z klientem wybiera listę słów kluczowych, budżet dzienny, lokalizację oraz pomaga w podjęciu innych decyzji związanych ze strategią reklamową. W przeciwieństwie do działań SEO, które przynoszą rezultaty dopiero po pewnym czasie, linki sponsorowane są metodą promowania strony, której efekty są widoczne od samego początku. Specjaliści firmy zadbają o to, aby treści przygotowywanych reklam zachęcały potencjalnego klienta do kliknięcia w link oraz będą stale monitorować zainteresowanie użytkowników. Kampania Google AdWords zakończona jest pieczołowicie opracowanym raportem, który opisuje podjęte działania oraz ich efekty.

Dlaczego zaufać agencji Agilito?

Z usług tej agencji skorzystało do tej pory przeszło tysiąc klientów, z dziewięciu różnych krajów. Adekwatne referencje, które można znaleźć na jej stronie internetowej, pokazują jak zaangażowany w osiągnięcie wyznaczonych celów jest jej zespół. Ta grupa ludzi pracuje systematycznie, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, aby stopniowo budować wysokie pozycje domen swoich klientów. Wiedzą oni, że widoczność w internecie wymaga dużych nakładów pracy i nieustannego podejmowania działań, które pozwolą wybić się ponad konkurencję.

Agilito Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań

tel.: +48 790 752 541
biuro@agilito.pl
www.agilito.pl